×
 • UA
 • RU
 • Ремонт техніки – для бізнес клієнтів
  21 століття славиться новітніми технологіями, за появою яких ми ледь встигаємо стежити. З передових є галузь комп'ютерної та мобільної техніки.
  Отримайте детальну консультацію найближчим часом

  Клієнтам, з якими укладемо
  договір, будуть надані послуги:
  Онлайн моніторинг
  Кожен етап ремонту свого пристрою в сервісному центрі Byte клієнт може перевірити в режимі онлайн. В особистому кабінеті легко відстежити робочий процес, дізнатися дату його завершення, вказавши номер замовлення. Робимо все заради зручності нашого клієнта!
  Безкоштовна діагностика
  Сервісний центр BYTE всім клієнтам пропонує безкоштовну і глибоку діагностику мобільного телефону а також іншого портативного пристрою. Перевіримо справність всього функціоналу, швидко знайдемо поломку, протестуємо потужність незалежно від бренду.
  Гнучка система знижок
  Залишайтеся з нами на протязі тривалого періоду і отримуйте вигоду. СЦ Byte надає гнучку систему знижок на ремонт мобільних телефонів та інших пристроїв. Також Ви можете отримати карту постійного клієнта, яка дозволяє заощадити до 85% грошових коштів.
  Ремонт на рівні мікросхем
  Майстрами Byte здійснюється детальна діагностика, потім проводиться заміна деталей і усуваються дрібні поломки, заради довгострокової роботи Вашого пристрою. Забезпечуємо якісну заміну мікросхем, завдяки чому девайс запрацює по-новому.
  Ремонт за 74 години
  Виконаємо замовлення не тільки якісно, але й супер швидко при виникненні форс-мажорних обставин у наших клієнтів. Про необхідність отримання послуги "термінове виконання замовлення" повідомте менеджеру нашого СЦ і ми повернемо Вам справний пристрій в обіцяні терміни.
  Доставка Новою поштою за наш рахунок
  Навіщо відмовляти собі в якісному обслуговуванні? Скористайтеся безкоштовною доставкою від сервісного центру Byte і надішліть свій девайс на ремонт за наш рахунок! Просто надійно упакуйте пристрій і відправте кур'єром за вказаною адресою. Ми сплатимо рахунок за Вас.
  Авторизований сервісний центр
  Ми є офіційним сервісним центром Krazi та Gelius. Що це означає: Ви отримуєте оригінальні комплектуючі та 100% гарантію працездатності мобільного телефону а також інших пристроїв після ремонту. Byte - надійність, якість і довговічність протягом тривалого часу.
  Розпочати Співпрацю
  Детальну інформацію ви знайдете за посиланням: