×
 • UA
 • RU
 • Наша Історія, або Кроки до Успіху
  One of my favourite things I like to watch is the bloopers and outtakes that are shown of mistakes made during the making of a movie.
  2011
  Відбулося відкриття нашого першого сервісного центру

  Відбулося відкриття нашого першого сервісного центру в Україні під назвою "StudMobile". Розвивали майстерність, займалися поповненням команди кваліфікованими фахівцями, розширювали послуги для клієнтів і бізнес-партнерів.

  2013
  Запустили обслуговування корпоративних клієнтів

  Запустили обслуговування корпоративних клієнтів (інші сервісні центри, які не могли виконувати роботи, пов'язані із заміною, реболлінгом мікросхем), почали активніше діяти в даному напрямку а також працювати над втіленням ідей в життя.

  2015
  Участь у проекті "Безпечний Київ",

  Взяли участь у проекті "Безпечний Київ", що посприяло здобуттю нових знайомств та обміну досвідом. Ми поділилися командними знаннями, а по завершенні продовжили працювати над розвитком бренду, розширенням штату.

  2016
  Відбувся повний ребрендинг

  Відбувся повний ребрендинг сервісу, в т.ч. зміна назви компанії на "БАЙТ". Успішно відкрили просторий офіс з власною лабораторією, сучасним обладнанням і штатом професіоналів. Але і цього виявилося мало! В кінці року переїхали до великого офісу (150 кв.м.) з новими силами та можливостями.

  2017
  Підписання договорів

  Підписання договорів на обслуговування зі страховими компаніями ПАТ СК УФА та ПАТ СК ВУСО. Цього ж року ми починаємо проводити негарантійний ремонт смартфонів, що привернуло увагу нових клієнтів і посприяло укладанню вигідних партнерств.

  2018
  Кращими для споживача

  Нам захотілося стати кращими для споживача, представити компанію в новому світлі. Таким чином ми вирішили запустили власне виробництво - виготовлення захисних плівок на всі моделі телефонів та планшетів.

  2019
  Сучасна та комфортна зона

  Успішно створили сучасну та комфортну зону обслуговування клієнтів "Байт". Продовжили прогрес компанії та відкрили точку продажу топових смартфонів. Також здійснили авторизацію сервісного центру бренду "Krazi", "Gelius".

  Види Pобіт
  One of my favourite things I like to watch is the bloopers and outtakes that are shown of mistakes.

  Ремонт оффісної техніки

  Партнерська Програма

  Хочете вигідно відрізнятися від конкурентів і в повному обсязі задовольнити потреби свого покупця? В такому випадку нам варто стати партнерами! Майстри СЦ "BYTE" швидко реагують, здійснюють peмoнт техніки будь-якої складності в найкоротші терміни. Ремонт смартфона, ремонт офісної техніки, peмoнт планшета і peмoнт ноутбукa, відновлення мaтepинської плaти, матриці та інші роботи виконаємо точно в термін, якщо це потрібно Вашому клієнту!

  1. Продаж франшизи. Надаємо допомогу для розвитку бізнесу.

  Ви мрієте створити фірму з ремонту мобільних пристроїв та іншої техніки або вже є власником бізнесу і плануєте розвивати свою діяльність? Наша компанія допоможе зробити бізнес максимально прибутковим, залучити клієнтів, створити гідну репутацію.

  2. Співпраця з онлайн магазинами. Надаємо гарантійний талон Вашому покупцеві.

  Клієнти кожного інтернет-магазину бажають купувати техніку з гарантією і Ваші в тому числі. Якщо Ви з якихось причин не в змозі забезпечити гарантію на товар, ми допоможемо вирішити це питання! Пропонуємо укласти договір з сервісним центром BYTE на вигідних умовах.

  Що отримає Ваша компанія від співпраці:

  * Задоволені покупці і полегшення роботи. Ви вкладаєте в коробку зі смартфоном гарантійний талон від СЦ Byte, а в разі поломки всі ремонтні питання вирішуємо ми. При гарантійному випадку для Вашого клієнта ремонт девайсу проводиться безкоштовно.

  * Економія часу. Персоналу Вашого магазину не потрібно витрачати час на спілкування з клієнтами, які зіткнулися з несправностями. Характер проблеми, ступінь складності, діагностика, ремонт, комунікація з клієнтами - це тепер наша турбота! Ремонт від майстрів СЦ “Байт” у 80% ситуацій займе менше години.

  * Якісний сервіс за бюджетною ціною і на вигідних умовах співпраці. Вартість одного гарантійного талона від сервісного центру "Byte" зовсім невелика, особливо якщо порівняти з витратами, що магазин отримує в разі звернення клієнтів. Укласти договір з одним СЦ набагато вигідніше, ніж щоразу звертатися до різних.

  3. Успішне співробітництво з форумами та спільнотами.

  Якщо Ви - це сайт або форум про мобільні пристрої та іншу техніку, хочете привернути увагу нових користувачів, зацікавити, утримати аудиторію, але поки безуспішно - ми знаємо, як досягти мети! Від Вас потрібно лише дрібниці: Ви публікуєте на сайті новину, банер або іншу інформацію про сервісний центр "Байт", а ми - даємо Вашим відвідувачам знижку на обслуговування.

  4. Утилізація електроніки.

  Допомагаємо здійснити очистку навколишнього середовища від електроніки. Висококваліфікований колектив пропонує комплексне рішення, виконуючи потреби замовника.

  СЦ "Byte" - полегшіть життя собі та своїм клієнтам!

  Заповніть поля нижче і ми з Вами зв'яжимось протягом 2-х хвилин

  Умови Гарантії

  Byte - це найнадійніша компанія в Україні по ремонту мобільних телефонів та техніки всеможливих брендів! Авторизований сервісний центр успішно функціонує з 2011 року, гарантує якісну службу Вашого девайса та офісної техніки протягом тривалого часу. Гарантія на ремонт надається клієнтові на умовах гарантійного документа, який свідчить про наступне:

  • Безкоштовний ремонт або заміна виробу, комплектуючих впродовж усього терміну гарантії (12 місяців) здійснюється виключно в авторизованому сервісному центрі Byte за наявності правильно заповненого гарантійного талону.
  • Гарантійні зобов'язання виробника поширюються тільки на Bt навушники, додаткові акумуляторні батареї, аудіо гарнітуру. Виробник встановлює строк служби для всіх типів основних пристроїв 24 місяці.
  • Гарантія Byte не поширюється на носії інформації, usb-кабелі, навушники, чохли, ремені, з'єднувальні шнури в т.ч. документи, які подаються до виробу, також витратні матеріали такі як акумуляторні батареї, параметри яких схильні до зменшення, крім випадків, коли недолік виник в процесі виробництва або викликаний дефектом матеріалів.
  • Гарантійні зобов'язання СЦ Byte не діють на вироби, недоліки яких виникли внаслідок:

  - порушення споживачем правил експлуатації, зберігання і транспортування;

  - якщо виявлені механічні пошкодження після придбання товару а також пошкодження, викликані дією вологи, високих і низьких температур, стихійними явищами, корозією, окисленням;

  - якщо виріб вже має сліди спроб вскриття або ремонту не майстрами СЦ Byte та інше, що зазначено у гарантійному талоні.

  • Заради уникнення непорозумінь радимо зберігати всі документи, які додаються при купівлі товару (чеки, інструкцію з експлуатації, гарантійний талон) протягом строку служби.
  • Періодичне обслуговування виробу, заміна елементів живлення, чищення пристрою та інші послуги здійснюються по бажанню клієнта за додаткову плату.